Zbliża się jedna z największych akcji wyprzedażowych na AliExpress, czyli na chińskiej platformie zakupowej, cieszącej się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Warto podkreślić, że wyprzedaż na AliExpress to świetna okazja, aby zaopatrzyć się w różne produkty, które znajdziemy w niskich cenach. Wielkim plusem jest też to, że dostawa w wielu przypadkach jest darmowa! Data rozpoczęcia wyprzedaży to 11.11.2019!

11.11.2019 – święto handlu w Chinach

Właśnie w ten dzień przypada w Chinach święto handlu i największe azjatyckie sklepy internetowe oferują wielkie promocje! Jeżeli skorzystasz dodatkowo z nowycashback.pl podczas zakupów online na AliExpress otrzymasz zwrot cashback i zaoszczędzisz jeszcze więcej pieniędzy!

Wyprzedaż na AliExpress – co opłaca się kupić?

Abyście nie zgubili się w natłoku ofert przygotowaliśmy dla was listę produktów, w które warto zaopatrzyć się podczas trwania akcji i za które dodatkowo otrzymacie zwrot cashback! Dla wygody pogrupowaliśmy produkty na kilka kategorii.Elektronika użytkowa

Polecamy zastanowić się nad kupnem mniejszej elektroniki np. słuchawek bezprzewodowych, inteligentnego zegarka, sonicznej szczoteczki itd. W tym dziale znajdziesz promocje do 60%.

Nasze typy 1/2/3/4
1. słuchawki Mi Airdots
2. Mi band 4:
3. trymer do nosa:
4. bezprzewodowy gamepad:
Telefony i akcesoria

Wielu z nas na AliExpress kupuje również telefony sprawdzonych marek w oficjalnych sklepach, czy też akcesoria do telefonów takie jak: etui, szkło hartowane, selfie-stick i wiele innych. Tutaj możemy się spodziewać upustów do 60%.

Nasze typy 1/2/3/4/5/6
1. Xiaomi Redmi Note 8 Pro
2. Umidigi A5 Pro
3. Meizu X8
4. etui na Iphone
5. etui na Xiaomi
6. power bank
Komputer i biuro

W tej kategorii znajdziesz większą elektronikę: tablety, laptopy, myszki, klawiatury, obudowy, pokrowce, a także artykuły papiernicze: zeszyty, naklejki, długopisy, kredki, ołówki, flamastry, pamiętniki, planery. Tutaj również rabaty będą sięgać do 60%

Nasze typy
– Komputer/tablet/inne 1/2/3/4
1. Xiaomi pad4
2. pokrowiec na Samsung Galaxy Tab
3. karta pamięci SanDisk micro sd
4. zewnętrzny twardy dysk


– Artykuły biurowe i szkolne 1/2/3/4/5/6
1. washi tape
2. pieczątki
3. zawijany piórnik z kredkami
4. zestaw 24 długopisów
5. terminarz na 2020
6. zeszyt z działami

Chcecie się dowiedzieć jak poprawnie korzystać z naszej strony, by otrzymać cashback? Zapoznajcie się z naszymi zasadami!

Napiszcie w komentarzu co zamierzacie kupić podczas wyprzedaży !