Z okazji pierwszych urodzin przygotowaliśmy dla was konkurs z nagrodami! Aby wziąć w nim udział należy posiadać konto na Facebook, ponieważ to na tej platformie jest on organizowany!

Aby mieć szansę zgarnąć nagrody w konkursie należy tylko podzielić się z nami w komentarzu pod postem konkurs urodzinowy jaki sposób radzisz sobie z jesienną chandrą.

PRZEJDŹ DO POSTU – konkurs

Zasady i warunki uczestnictwa w konkursie:

Zostaw komentarz postem konkursowym na stronie Nowy Cashback na Facebook odpowiadając na pytanie konkursowe, aby wygrać nagrody.  

PRZEJDŹ DO POSTU – konkurs

Warunek! Uczestnik konkursu musi posiadać minimalnie jedną transakcję na swoim koncie w serwisie nowycashback.pl (może ona mieć status oczekujący)

Autor najciekawszego komentarza i zarazem zdobywca 1 miejsca otrzyma od nas 50 zł zatwierdzonego cashback w prezencie! Mamy również nagrodę dla drugiego miejsca – 30 zł zatwierdzonego cashback i trzeciego miejsca – 10zł zatwierdzonego cashback! Nie martwcie się mamy również nagrodę pocieszenia dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursie! 

Pamiętaj! Aby otrzymać nagrodę, konieczne jest posiadanie, lub założenie konta na Nowy Cashback. Koniecznym jest także posiadanie minimalnie jednej transakcji na koncie w serwisie


Konkurs – regulamin

 1. Organizatorem i sponsorem konkursu jest East West Consulting Sp. z O. O. – właściciel serwisu Nowy Cashback.
 2. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.
 3. Poprzez aktywny udział w konkursie uczestnik akceptuje jego regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
 4. Aby wziąć udział w konkursie, należy, zamieścić komentarz pod postem konkursowym. Należy odpowiedzieć na zawarte w poście pytanie na profilu Nowy Cashback w serwisie Facebook. Udział można zgłaszać do 11.09.2020 do godziny 10:00 czasu polskiego. 
 5. Dopuszczalny jest tylko jednorazowy udział w konkursie (jeden uczestnik może skomentować post tylko raz)
 6. Aby otrzymać nagrodę, konieczne jest posiadanie, lub założenie konta na Nowy Cashback. Konieczne jest także posiadanie minimalnie jednej transakcji na koncie w serwisie Nowy Cashback (może być w statusie oczekujący)
 7. Nagrodą w konkursie za zajęcie określonych miejsc jest:
  1 miejsce – 50 zł zatwierdzonego cashback,
  2 miejsce – 30 zł zatwierdzonego cashback,
  3 miejsce – 10 zł zatwierdzonego cashback.
  Nagrodą pocieszenia dla wszystkich biorących udział w konkursie jest kod promocyjny. Zwiększy on status lojalności w serwisie do maksymalnego na okres jednego miesiąca. 
 8. Po ogłoszeniu zwycięzców, poprosimy ich o podanie w wiadomości prywatnej maila, na którego zostało założone konto w serwisie. Ma to na celu uzgodnienie przekazania zatwierdzonego cashback
 9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 11.09.2020 o godzinie 16:00 w osobnym poście na stronie Nowy Cashback na Facebook. W przypadku, gdy zwycięzca nie zgłosi się w wiadomości prywatnej w ciągu 2 dni od daty ogłoszenia wyników, nagroda przechodzi na innego uczestnika.

Weź udział w konkursie i zgarnij super nagrody! Nie zapomnij polubić nas na Facebooku, ponieważ pragniemy abyś zawsze był z nami na bieżąco! Zapraszamy również do lektury wpisu Nowy Cashback w pigułce