W marcu zachęcamy do przyłączenia się do akcji #zostańwdomu i robienia zakupów przez Internet! Przede wszystkim, nie ryzykuj zdrowia swojego i bliskich – przeglądaj oferty sklepów z domu! Wiosenne obniżki z cashback to wspaniała okazja do zrobienia zakupów! W związku z tym, w dzisiejszym wpisie znajdziecie listę sklepów, w których obecnie trwają obniżki cen. Nie rezygnuj z zakupów, po prostu zamień je na bezpieczne zakupy online! A dzięki naszej stronie dodatkowo otrzymasz cashback!

Lista sklepów z obniżkami z cashback

Top Secret – cashback do 4,9%

W Top Secret możesz teraz znaleźć swetry, kurtki i płaszcze do 50% taniej do 23.04.2020. W sklepie trwają również Wiosenne Obniżki do 40% do 19.04.2020.

Recman – cashback do 3,5%

W Recman trwa Totalna Wyprzedaż! Na wyprzedaży znajdziesz produkty przecenione do 80%. Oferta obowiązuje do 01.04.2020

W.Kruk – cashback do 6,44%

Na stronie internetowej sklepu W.Kruk obowiązują zniżki do 70% + darmowa dostawa. Promocje trwać będą do 20.04.2020

Alensa – cashback do 2,94%

Na Alensa.pl znajdziesz markowe okulary przeciwsłoneczne z ceną obniżoną nawet do -70%. Oferta obowiązuje do 20.04.2020

Femestage – cashback do 4,9%

W sklepie Femestage znajdziesz wiele nowych promocji! Wciąż trwa wyprzedaż do -70%! Pojawiła się również Mid-season sale z obniżkami do 40% na nową kolekcję. Sklep oferuje również darmową dostawę do paczkomatu.


Podsumowując, w wielu sklepach znajdziesz sezonowe promocje i wyprzedaże! Sezonowe obniżki z cashback to szansa na podwójne oszczędności! W marcu, bezsprzecznie #zostańwdomu, ponieważ zakupy można zrobić przez Internet! Korzystaj z naszej strony podczas zakupów online, aby otrzymać częściowy zwrot za zakupy online.

Nie zapomnijcie polubić nas na Facebooku, ponieważ pragniemy abyście zawsze byli z nami na bieżąco! Zajrzyj również do naszego ostatniego wpisu dotyczącego sklepu z elektroniką Media Expert.