Dzisiaj mamy dla Was najważniejsze informacje o Nowy Cashback w pigułce! Nowy Cashback to serwis, który pozwala zaoszczędzić na zakupach online! Wystarczy, że zarejestrujesz darmowe konto na naszej platformie, aby móc zacząć cieszyć się częściowymi zwrotami za zakupy zrobione przez Internet! Niewątpliwie, to wspaniałe udogodnienie dla wszystkich tych, którzy często dokonują e-zakupów.

Nasze funkcje

Nasza strona oferuje wiele funkcji, które, bez wątpienia, przydadzą Ci się podczas zakupów online! Jeżeli należysz do osób, które preferują e-zakupy i lubisz oszczędzać to dobrze trafiłeś!

Cashback

Przede wszystkim, główną funkcją naszej strony są zwroty cashback. Cashback w tłumaczeniu z angielskiego oznacza „zwrot środków”. My zwracamy Ci pewną część kwoty wydanej przez Ciebie na zakupy internetowe wykonane w jednym ze sklepów z naszej listy.

Program partnerski

Zapraszając swoich znajomych do korzystania z naszej strony, możesz zyskać dodatkowy cashback. Możesz otrzymać dodatkowe 10% wartości od każdych zakupów swoich zaproszonych znajomych przez okres 3 miesięcy. Wystarczy, że skopiujesz link z zakładki program poleceń na twoim koncie i prześlesz go znajomym, lub udostępnisz na Facebooku. Im więcej twoich znajomych zarejestruje się na naszej stronie, tym większy będzie twój zysk!

Rozszerzenie

Wtyczka na przeglądarkę pozwoli Ci skorzystać z funkcji Nowy Cashback, gdy znajdujesz się już na stronie sklepu. Wystarczy, że zainstalujesz naszą wtyczkę, aby zapomnieć o przechodzeniu za każdym razem z Nowy Cashback na stronę sklepu. Oto zalety naszego rozszerzenia:

  • stały dostęp do większości sklepów bez potrzeby wchodzenia na naszą stronę
  • powiadomienia o możliwości otrzymania cashback z danego sklepu
  • dostęp do salda

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja mobilna sprawia, że Nowy Cashback jest zawsze pod ręką! Dzięki niej możesz wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji jakie oferuje nasza platforma na swoim telefonie – kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek chcesz!

Apple Store – pobierz z Apple Store

Google Play – pobierz z Google Play

Przelewy – na rachunek własny, lub na organizację charytatywną

Gdy uzbierasz już minimalną kwotę (20zł) pieniądze możesz przelać na swój rachunek bankowy. Nowy Cashback oferuje również możliwość przelania uzbieranych środków na wybrane organizacje charytatywne. Do każdego przelewu przeznaczonego na tel cel Nowy Cashback doda 10% od siebie!

Historia transakcji

Na koncie masz stały dostęp do historii wszystkich swoich transakcji, tak abyś zawsze mógł je kontrolować. Dzięki tej funkcji, możesz monitorować jaki status ma dana transakcja.

Program lojalnościowy

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz! Jak to możliwe? Właśnie dzięki systemowi lojalności! Suma potwierdzonego cashback, którą powinieneś uzbierać, aby otrzymać odpowiedni status i zachować go na stałe:

  • 20 zł – 5% – status brązowy
  • 100 zł – 7.5% – status srebrny
  • 300 zł – 10% – status złoty

Kody promocyjne

Często dzielimy się ze swoimi użytkownikami kodami promocyjnymi, które mogą na ograniczony czas zwiększyć ich status lojalności lub zwiększyć procent otrzymywanego cashback z danego sklepu na pewien okres czasu. Aby nie przegapić możliwości otrzymania kodu polub Nowy Cashback na Facebooku oraz zapisz się do naszego newslettera.

Czat z konsultantem/Dział obsługi klienta

Gdy masz do nas pytanie nie wahaj się tylko pisz! Możesz napisać do nas na adres e-mailowy: bok@nowycashback.pl, lub poprosić o pomoc konsultanta obecnego na czacie online na naszej stronie.

Nowy Cashback w pigułce

Podsumowując, dzisiejszy wpis daje Ci wiele informacji o Nowy Cashback w pigułce. Nasza platforma oferuje wiele przydatnych funkcji. Oszczędzaj i zarabiaj jednocześnie dzięki naszej stronie!

Czy masz już naszą nową aplikację na telefon? Chcesz dowiedzieć się o niej czegoś więcej?! Zapraszamy do ostatniego wpisu Aplikacja mobilna od Nowy Cashback. Nie zapomnijcie polubić nas na Facebooku, ponieważ pragniemy abyście zawsze byli z nami na bieżąco!