Mikołajki 2020 dla wielu z nas zapewne będą wyglądały inaczej niż co roku. 06 grudnia to dla nas wszystkich wspaniała okazja, aby przekazać naszym bliskim symboliczny prezent. Najczęściej na Mikołajki dostaje się „do buta” słodycze i drobne upominki. Pamiętajmy jednak, że najbardziej liczy się gest, pamięć i dobroć skierowana do najbliższych i tych potrzebujących. W tym roku zachęcamy was do wyszukania i zakupu prezentów na Mikołajki 2020 w Internecie, ponieważ wyjście do galerii handlowej może okazać się mniej bezpieczne niż zakupy online. Nie zapomnijcie napisać list do Świętego Mikołaja 🙂

Pomysły na prezent na Mikołajki 2020

Z pewnością, najpopularniejszym prezentem na Mikołaja są słodycze! Innym wspaniałym drobnym prezentem mogą być kosmetyki do pielęgnacji lub makijażu. Na Mikołaja można też podarować biżuterię, lub książkę.

Słodycze i kawa

Wydaje nam się, że każdy z nas doceni słodkości w naszym bucie. Czekolady, cukierki, bombonierki i inne przysmaki to smaczny prezent dla wszystkich fanów słodyczy. Bez wątpienia wspaniałym prezentem może się okazać spersonalizowane pudełko starannie wyselekcjonowanych pralinek najwyższej jakości. Dla tych, którzy słodycze lubią trochę mniej rekomendujemy gorzką czekoladę o wysokiej zawartości kakao, najlepiej minimum 72%, ponieważ jest ona źródłem magnezu. Innym równie trafionym prezentem może być kawa. Istnieje wiele gatunków i każdy jej fan ma swój ulubiony gatunek ziaren. Warto podpytać, lub samemu podejrzeć jaką kawę pije osoba której chcemy zrobić prezent. Smaczne prezenty i kawy znajdziesz w tych sklepach:

Mount Blanc – cashback do 5,6%

Auchan Direct – 7zł przy zamówieniu nowego klienta

Cukrówka – cashback do 4,9%

Coffeplant – cashback do 4,9%

Nespresso – cashback do 4,9%

Kosmetyki

Do buta zmieszczą się również kosmetyki! Na prezent dla niej polecamy: kredki do oczu, kredki do brwi, mascary, palety cieni oraz szminki i błyszczyki. Aby uszczęśliwić fankę kolorowych paznokci koniecznie kup lakier w jej ulubionych kolorze. Jeżeli kobieta, której chcemy zrobić prezent interesuje się naturalną pielęgnacją możemy sprezentować jej kosmetyki na bazie naturalnych składników. Na prezent dla niego polecamy tradycyjną piankę do golenia oraz maszynkę. Dla brodaczy polecamy olejki do brody oraz specjalne odżywki. A dla mężczyzn dbających o kondycję swojej cery polecamy odżywcze kremy nawilżające. Odpowiednie kosmetyki możesz znaleźć w tych sklepach:

Douglas – cashback do 3,5%

Sephora – cashback do 4,06%

Phlov – cashback do 3,5%

Tołpa – cashback do 4,31%

Semilac – cashback do 7%

Książka

Z pewnością trafionym prezentem będzie również książka. Dla dzieci można wybrać ilustrowane baśnie, lub komiksy. Dla starszych fanów literatury można wybierać prezent spośród tysięcy tytułów dostępnych w księgarniach internetowych. Książka to wspaniały sposób na nudę i długie zimowe wieczory. Do ciekawej książki można zaparzyć kubek ulubionej kawy, czy herbaty i dodatkowo podjadać coś słodkiego 😀 Polecane przez nas księgarnie to:

Matras – cashback do 3,15%

Paskarz.pl – cashback do 3,15%

Tania książka – cashback do 4,2%

Chodnik literacki – cashback do 3,15%

Pamiętaj, że podczas Mikołajek najważniejsza jest pamięć! Postaraj się zatroszczyć o swoich bliskich i spraw aby poczuli się wyjątkowo. Od prezentu często bardziej liczy się dobre słowo i okazane wsparcie. Warto też pomóc potrzebującym. Weź udział w akcjach dobroczynnych, aby każdy mógł w tym roku poczuć magię Mikołajek. Skorzystaj ze strony Nowy Cashback, aby otrzymać zwrot za swoje zakupy online. Swój zwrot możesz również przeznaczyć na cele charytatywne, które trafią do wybranych organizacji. Polajkuj nas na Facebook, aby być na bieżąco! Zapraszamy do lektury ostatniego wpisu również o prezentach skąd możecie czerpać inspiracje.