Zakupy sprzętu komputerowego stają się coraz popularniejsze w Internecie. Możliwe, że już dokonywaliśmy takie zakupy. Zauważyliśmy, że łatwo jest nam wyszukać odpowiedni sklep online. A następnie znaleźć tam produkty komputerowe, sprzęt agd i RTV, który jest nam potrzebny. Nie musimy wybierać się bezpośrednio do danego sklepu, więc dodatkowo oszczędzamy czas i koszty wynikające z dojazdu. To dla nas ogromne oszczędności. Ale okazuje się, że nie jedyne. Jeśli więc zamierzamy zakupić ponownie sprzęt komputerowy, AGD i RTV online, to koniecznie wypróbujmy serwis Nowy CashBack. Poznajmy pełen zakres jego możliwości!

Oszczędzanie na zakupach sprzętu komputerowego, AGD i RTV przez Internet jest znacznie łatwiejsze, niż myślisz!

Wystarczy tylko wcześniej założyć swoje konto w serwisie NowyCashBack.pl Gdy to uczynimy, to następnie dołączamy do programu oszczędzania. W serwisie Nowy Cashback działa ponad 300 sklepów internetowych. Wśród nich znajduje się wiele sklepów elektronicznych, ze sprzętem RTV, AGD i sprzętem komputerowym. Jak więc dokładnie sprawić, aby kolejne zakupy były tańsze o kilka %?

Tanie zakupy online sprzetu RTV i AGD przez Nowy CashBack?

Gdy logujemy się do serwisu NowyCashback.pl to następnie możemy na samej górze kliknąć w „Sklepy„. Tam następnie widzimy całą listę wszystkich sklepów internetowych, które zapewniają nam prowizję za zakupy. Prowizja waha się od 1-7%, w zależności od danego sklepu online.

tani sprzęt rtv i agd oraz komputerowy w serwisie Nowy Cashback
Tani sprzęt RTV, AGD i komputerowy w serwisie Nowy CashBack

Można w lewej kolumnie zaznaczyć opcję sklepów „RTV i AGD”. Wtedy zauważymy po prawej stronie listę kilkudziesięciu sklepów z produktami RTV, AGD, także ze sprzętem i akcesoriami komputerowymi. Gdy zamierzamy więc zakupić nowy komputer, telefon, monitory bądź akcesoria telefoniczne i inny sprzęt IT, to koniecznie musimy skorzystać z tych promocji.

Przechodzimy do kilku wybranych sklepów i tam następnie wyszukujemy produkt, który nas interesuje. Porównujemy, gdzie okazuje się on dla nas najtańszy, biorąc przy tym koszty dostawy. Dzięki temu mamy jasność, gdzie dokonujemy zamówienia. I przez to na naszym koncie Nowy Cashback zostanie naliczona prowizja. Zostanie ona potwierdzona w przeciągu 30-60 dni i tam już pozostanie. Gdy uzyskamy na koncie już 20 zł, to będziemy mogli je sobie wypłacić na własne konto bankowe.

Najlepsze sklepy RTV i AGD ze sprzętem komputerowym w serwisie Nowy Cashback:

 • AliExpress – ponad 5%
 • Allegro – ponad 2%
 • Komputronik – ponad 4%
 • MediaMarkt – około 2%
 • RTVEuroAGD – prawie 1%
 • dlaBiuro24.pl – około 4%
 • Electro.pl – ponad 1%
 • Mycenter.pl – około 1,5%
 • Neo24.pl – ponad 1%
 • NEONET.pl – około 2%
 • Oleole.pl – około 1%
 • Philips – ponad 6%

Nowy CashBack to program oszczędzania na zakupach, do którego dołączyło już ponad 300 sklepów online. Dołączają do niego także tysiące nowych Internautów każdego dnia, którzy zamierzają jeszcze więcej oszczędzać na swoich zakupach. To dla nich sposób na oszczędzanie w XXI wieku, który warto wykorzystać.

Także i Ty wykorzystaj te wskazówki, aby zakup sprzętu RTV i AGD okazał się dla Ciebie i Twojej rodziny znacznie tańszy. Naprawdę warto!