Allegro to serwis aukcyjny, a zarazem platforma sprzedażowa, która uzyskuje 1 miejsce w całej Polsce. A zarazem wysokie pozycje w innych krajach Unii Europejskiej. Właśnie w tym miejscu swoje produkty i usługi sprzedaje większość handlowców. Także właściciele sklepów online uznają, że muszą prowadzić sprzedaż na Allegro. Dzięki temu zwiększają swoje przychody i docierają do znacznie większego grona potencjalnych Klientów.

Z serwisu Allegro w Polsce korzysta kilka milionów Internautów każdego miesiąca!

Jeśli więc i my regularnie dokonujemy zakupów na Allegro, to dobrze, aby okazały się one dla nas jeszcze tańsze. Jak można to osiągnąć? Tańsze zakupy na Allegro są możliwe i to na kilka sposobów. Poznaj najlepsze z nich.

Tanie zakupy online na Allegro – 5 pomysłów:

  1. Utwórz konto na Allegro – to podstawa, od której tak naprawdę musimy zacząć. Jeśli więc jeszcze nie posiadamy swojego osobistego konta Allegro, to jak najszybciej się na to zdecydujmy. Oczywiście jest możliwość dokonywania zakupów w tym serwisie bez utworzenia konta. Natomiast nie jest to dobre wyjście. Gdy posiadamy konto na Allegro, to zawsze mamy historię zakupów, dostęp do danych na temat sprzedawców. Możemy także kontrolować swoje konto Allegro i uzyskiwać z tego faktu wiele korzyści.
  2. Monety za zakupy – za każdym razem, gdy dokonujemy pewne zakupy na Allegro, otrzymujemy tak zwane monety. Później każdą 1 monetę możemy zamienić na 1 zł. Wystarczy uzbierać 10 monet. I przy następnych zakupach na Allegro zamieniamy je na 10 zł. Dzięki temu obniżamy wartość zakupów o te 10 zł.
  3. Wybieramy zakupy z darmową dostawą – na Allegro istnieje coś takiego, jak darmowa dostawa. Musimy tylko dołączyć do specjalnego programu Darmowej Dostawy. Za rok ponosimy koszt 40 zł, co nie jest wygórowane. A dzięki temu możemy przy kolejnych zakupach wybierać tych sprzedawców, którzy dołączyli do programu Darmowej Dostawy. Nie płacimy za dostawę 8-10 zł, lecz już przez cały okres(np. 1 rok) za 0 zł. Jakie dostawy są tutaj brane pod uwagę? Najczęściej to dostawy typu Inpost, Paczka w Ruchu i wiele innych. Posiadając wykupioną darmową dostawę na swoim koncie, możesz również dać o tym znać swoim krewnym i przyjaciołom. I co jakiś czas organizować grupowe zakupy, na których można zaoszczędzić jeszcze więcej.
  4. Tańsze zakupy z Aplikacją Allegro – dokonywanie zakupów staje się coraz łatwiejsze przez urządzenia mobilne. Do tego zachęca również serwis Allegro. Przygotował ku temu specjalną aplikację Allegro, którą można pobrać na telefon i tablety. Następnie wystarczy tam zalogować się na swoje konto Allegro. I często można dokonując zakupów w takiej aplikacji uzyskać więcej Monet Allegro, które później wymieniamy na zł. Zdarza się, że pewien produkt staje się tańszy tylko dzięki temu, że zamawiamy go przez aplikację Allegro. Tym bardziej warto ją posiadać i na bieżąco z niej korzystać.
  5. Jeszcze tańsze zakupy przez Nowy Cashback – to ostatnie zadanie, które koniecznie musimy wykorzystać, aby obniżyć koszty wszelkich zakupów na Allegro. Wystarczy posiadać konto w serwisie Nowy Cashback. Następnie tam logujemy się, przechodzimy do sklepów i klikamy w Allegro. Tam następnie wyszukujemy produkt / usługę, które nas interesują. Zamawiamy i dzięki temu naliczany jest Cashback. Odzyskamy ponad 2%, a czasami jeszcze więcej, z każdej transakcji.
Tanie zakupy na Allegro przez serwisy Nowy Cashback
Tańsze zakupy na Allegro przez serwis Nowy Cashback o ponad 2%

Tak oto zakupy na Allegro mogą okazać się dla Ciebie i Twojej rodziny jeszcze tańsze. Wykorzystaj do tego serwis Allegro, specjalne monety, darmową dostawę, aplikację Allegro i oczywiście serwis Nowy CashBack. Powodzenia!