2 Grudnia 2019 roku rozpocznie się Cyber Monday. To dzień promocji organizowanych dawniej tylko w USA ze względu na święto dziękczynienia. Takie promocje na Cyber Monday co roku były organizowane w sklepach stacjonarnych, a następnie we wszystkich sklepach online. Aktualnie już od kilku lat Cyber Monday jest znany w całej Europie, także w Polsce.

Większość polskich sklepów decyduje się na przygotowanie specjalnych promocji na Cyber Monday 2019. Wszystko po to, aby wyprzedać towar, który jeszcze pozostał. A dodatkowo, by pozyskać nowych Klientów na dłuższy czas. Gdzie będzie organizowane Cyber Monday i jak można oszczędzić wtedy na zakupach jak najwięcej?

Cyber Monday na Aliexpress, Allegro

Tanie zakupy na AliExpress przez serwis Nowy Cashback
Tańsze zakupy na AliExpress przez serwis Nowy Cashback o ponad 5%

Okazuje się, że najpopularniejszym sklepem internetowym na świecie jest AliExpress. To dzięki niemu klienci z całego świata korzystając z Internetu mogą zakupić niemalże wszystko. Czas wysyłki towaru wynosi od kilku dni do tygodni, a można się tego dowiedzieć w każdym opisie danego produktu na Aliexpress. Co roku jest w tym sklepie organizowana duża promocja na Cyber Monday i wcześniej na Black Friday(29 Listopada).

Tanie zakupy na Allegro przez serwis Nowy Cashback
Tańsze zakupy na Allegro o ponad 2% w serwisie Nowy Cashback

Allegro to najbardziej popularny serwis aukcyjny w Polsce, który pozwala w szybkim czasie znaleźć interesujące nas produkty i usługi. Można tam znaleźć niemalże wszystko. I co ważne, na Cyber Monday – 2 Grudnia, Allegro organizuje specjalne promocje. Warto z nich skorzystać.

Cyber Monday + Nowy CashBack to dodatkowe oszczędności

Aby oszczędzanie na zakupach było możliwe w jeszcze większym stopniu, to koniecznie warto wykorzystać serwis Nowy Cashback. To wiarygodny serwis, który pozwala każdemu oszczędzać na zakupach. Jeśli przez ten serwis dokonamy zakupów w popularnych sklepach internetowych, to po pewnym czasie(30-60 dniach) otrzymujemy kilkuprocentowy zwrot z zakupów. Czy to nie wspaniałe?

Jak najwięcej oszczędzić na Black Friday i Cyber Monday w roku 2019:

  • od 29 Listopada do 2 grudnia 2019 śledź promocje w popularnych sklepach internetowych
  • wyszukaj najlepsze produkty i usługi, z których zamierzasz tam skorzystać
  • następnie zaloguj się do Nowy Cashback(jeśli nie posiadasz konto, to wcześniej załóż)
  • przejdź tam do sklepów i wyszukaj te sklepy internetowe, w których zamierzasz na Cyber Monday czy Black Friday dokonać pewnego zakupu

Przygotowaliśmy także kilka artykułów na naszym blogu, w którym zwracamy uwagę na specjalne promocje pojawiające się w AliExpress czy na Allegro. Także i tam zajrzyj, aby móc zaoszczędzić na swoich zakupach online!

Wnioski na Cyber Monday 2 grudnia 2019

Dzięki oszczędzaniu na zakupach przez Nowy CashBack nie tylko wykorzystasz promocję wynikającą z Cyber Monday czy Black Friday. Ale dodatkowo otrzymasz zwrot z zakupów, który na Allegro wynosi prawie 2,5%, natomiast na Aliexpress jeszcze więcej.

Zachęcamy do założenia konta Nowy CashBack. A dodatkowo można tam zarabiać na dalszym polecaniu tego programu oszczędzania na zakupach. Więcej o tym w artykule „Jak dołączyć do programu partnerskiego Nowy CashBack?„.