Black Friday 2020 już niebawem! Bez wątpienia, w ten dzień czeka na Ciebie wiele atrakcyjnych ofert i promocji. A dzięki stronie nowycashback.pl możesz zaoszczędzić podwójnie! Pamiętaj, że zakupy możesz zrobić z domu nie narażając przy tym siebie i innych!

Black Friday Polska

Oczywiście promocje nie dotyczą tylko jednego dnia! Zazwyczaj sklepy przygotowują dla swoich klientów niezwykłe okazje przez cały miesiąc! Często można spotkać akcje – black week, gdzie każdego tygodnia sklepy oferują inne okazje z poszczególnych kategorii. Dlatego na prawdę warto śledzić na bieżąco oferty sklepów.

Czarny piątek 2020 – kiedy?

Kto jest gotowy na szaleństwo promocji?! W USA Black Friday przypada na pierwszy piątek po amerykańskim święcie dziękczynienia. Natomiast w Polsce Black Friday 2020 odbędzie się w ostatni piątek listopada – 27.11.2020!

Black Friday 2020 przypada w ostatni piątek listopada – 27.11.2020

Jakie promocje czekają na Ciebie podczas Czarnego Piątku?

Chociaż nie są jeszcze znane konkretne oferty to możemy podejrzewać, że jak co roku, większość znanych i popularnych sklepów weźmie udział w akcji. Śledź oferty swoich ulubionych sklepów, ponieważ nigdy nic nie wiadomo i może promocje w twoim sklepie zaczną się znacznie wcześniej niż w Czarny Piątek?!

Popularne produkty podczas Black Friday 2020

Na pierwszym miejscu niezmiennie znajduje się elektronika. To właśnie w Czarny Piątek artykuły z tej kategorii można kupić o wiele taniej niż zazwyczaj! Zaraz za elektroniką znajduje się odzież i obuwie! Wiele ludzi tego dnia kupuje swoje ubrania i akcesoria w okazyjnych cenach! Bardzo popularnym jest również zakup prezentów na Boże Narodzenie właśnie podczas Black Friday. Zamiast robić to na ostatnią chwilę, może warto zastanowić się nad kupnem prezentu właśnie podczas tegorocznych promocji z okazji Czarnego Piątku? Nie masz pomysłu na taki prezent? Zajrzyj koniecznie do naszego wpisu specjalnie na tę okazję – Top 10 prezentów na święta.

Black Friday 2020 – radość z zakupów również przez Internet

W związku z coraz większymi obostrzeniami dotyczącymi życia publicznego z powodu pandemii zachęcamy do bezpiecznych i wygodnych zakupów online! Wiele sklepów oferuje już darmowe zwroty, dzięki którym wymienisz, lub oddasz produkt bez problemu. A dzięki naszej stronie i zwrotom cashback możesz oszczędzić jeszcze więcej!

Zapraszamy do zeszłorocznego wpisu dotyczącego Black Friday w roku 2019! Polajkuj nas na Facebook, aby być na bieżąco!