Pojawiło się u nas coś nowego! Jest to aplikacja mobilna na Android oraz IOS. Bez wątpienia, nasza aplikacja Nowy Cashback znacznie ułatwi Ci otrzymanie cashback za zakupy online! Wystarczy, że ściągniesz aplikację na swój telefon i zalogujesz się na niej używając loginu i hasła, którego używasz, aby zalogować się na stronę nowycashback.pl! Oczywiście, jeżeli nie posiadasz jeszcze konta na naszej stronie, od teraz możesz założyć je również w aplikacji! 

Bez wątpienia, nasza aplikacja mobilna jest łatwa i wygodna w obsłudze! Jej przejrzysty interfejs i nowoczesny design pozwala na szybkie korzystanie. Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszej strony i na co dzień korzystasz z telefonu robiąc zakupy online to ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie!

Jakie korzyści niesie ze sobą aplikacja?   • Nowy Cashback zawsze pod ręką, gdziekolwiek jesteś!

Z nową aplikacją masz dostęp do funkcji strony Nowy Cashback zawsze i wszędzie! Wystarczy wejść w aplikację, aby zobaczyć stan swojego konta, historię transakcji oraz przejść do wybranych sklepów.

  • Powiadomienia

Powiadomienia w aplikacji zawiadomią Cię o nowych oczekujących, potwierdzonych i odrzuconych transakcjach oraz statusie wniosków o wypłatę.

  • Dział Obsługi

Gdy masz pytanie, lub potrzebujesz naszej pomocy możesz skontaktować się z nami,  kiedy tylko chcesz za pomocą specjalnego formularza. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  • Ustawienia

W aplikacji masz możliwość wybrania odpowiadającej Ci formy otwierania sklepów. Wolisz przeglądarkę swojego telefonu, czy może chciałbyś korzystać z przeglądarki dla aplikacji? W rezultacie, możesz sam wybrać, która opcja bardziej Ci odpowiada!

  • Przelewy

Z aplikacją składanie wniosków o przelew na konto bankowe, czy cele charytatywne staje się jeszcze prostsze! Wystarczy kilka klików i gotowe!

Zainstaluj naszą nową aplikację mobilną i zacznij cieszyć się płynącymi z niej korzyściami!

Ściągnij aplikację z Apple Store lub Google Play już dziś!

Zapraszamy Was do naszego ostatniego wpisu o wpływie COVID-19 na e-zakupy! Nie zapomnijcie polubić nas na Facebooku, ponieważ pragniemy abyście zawsze byli z nami na bieżąco!